Přečtěte si oficiální popis

O Graduate School

V Clarkson, novinkou je dopad. Studenti, kteří se rozhodnou Clarkson pro postgraduální a profesionální programy sem s cílem: postoupit znalostí, k prozkoumání myšlenky, které pohánět společnost a vybudovat smysluplné kariéry. Prostřednictvím světově významné osnov a zapojení s lídry v průmyslu, podnikání a vzdělávání, budete připraveni smysl složitých systémů, navazovat připojení přes lidi a polí, a hledat kreativní řešení některých dnešních nejvíce zneklidňující problémy. Budete prohloubit své znalosti základny pro urychlení své nápady do velkých produktů a vedoucí organizace, které mají dopad.

Připojení dělat rozdíl. Alumni síť Clarkson je více než 40.000 lidí, silná a plná vůdců, kteří inspirují působivých organizací, produkují nápady, které mění způsob, jakým lidé žijí, a zapojit se současnou studentský sbor v smysluplným způsobem. Naše děkany a schopnost pravidelně konzultovat se svými vlastními poradních sborů složených z předních firem, absolventů zaměstnavateli, partnery z oblasti výzkumu, think-tanku členové konsorcia, a vrstevníci v akademickém světě. Jako zapsaného postgraduální student, můžete klepnout do programů sdružení Alumni Clarksonovy a přístup našich služeb, centrum kariéry postoupit svůj profesní rozvoj.

Přísné a osobní. Z Fulbrighta a Národní nadace vědců Věda vysoce credentialed profesionály a výzkumníky spolupracovat s myšlenkovými vůdci v průmyslu, fakulta v Clarkson přinést své vlastní zkušenosti a sítě do své výuky a poradenství. Mohou se vztahují k požadavkům života mimo třídu, ať už jste pracující rodič, kariérní striver, nebo veřejně prospěšných prací dobrovolníka. Budete poznat fakulty osobně velikosti třídy jsou záměrně malé napříč všemi způsoby učení: na místě, on-line, na plný úvazek a na částečný úvazek.

Stojí za to. vzdělávací přístup Kellyini přináší výsledky. Podle Brookings Institution, míra Clarkson zesiluje střední kariéry příjmy absolventů o více než 40%. PayScale Inc. řadí Clarkson v top 12 pro udělení programů, které nejlépe magisterských studijních o platu potenciálem. A jeden z pěti Clarkson absolventy je již CEO, majitel firmy, nebo ve vedoucí manažerské pozice.

Ocenění

  • 95% vzdělávacího programu Absolventi Umístěny do 3 měsíců po Graduation
  • Více než 90% absolventů MBA program Place za 3 měsíce po ukončení studia
  • Top-20 Supply Chain Management Program, US News & World Report, Americas Best Colleges 2016
  • Nejlepší školy pro veterány, US News & World Report, nejlepších amerických vysokých škol 2016.
  • Online MBA program zařazen jako jeden z top 40 v národě, US News & World Report 2015.
  • Top 50 Americký Většina Podnikatelské univerzity, Forbes

Graduate School Mission

Pro zajištění postgraduální programy a profesní příležitosti ke vzdělávání, které připraví slibné studentům znalosti a kompetence zaměstnavatelé chtějí a potřebují studenti formovat úspěšné kariéry.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

PhD

Clarkson University Graduate School

Pro přijetí je zapotřebí magisterský titul z programu v civilním a environmentálním inženýrství nebo jiném strojírenském oboru. Žadatelé s BS a MS stupňů v jiných oborech ... [+]

Požadavky na přijetí

Pro přijetí je zapotřebí magisterský titul z programu v civilním a environmentálním inženýrství nebo jiném strojírenském oboru. Žadatelé s BS a MS stupňů v jiných oborech než strojírenství mohou být požadovány prokázat odbornou způsobilost prostřednictvím dodatečné vysokoškolské studium, jak stanoví oddělení postgraduální výbor. Může se jednat o dodatečný semestr studia, na který nelze udělit absolventský kredit.

Pro přijetí není vyžadován žádný minimální průměr. Všem žadatelům se však očekává nadprůměrný rekord akademického úspěchu.

Minimální požadavky jsou následující:90 kreditních hodin za BS39 kreditních hodin výuky15 kreditních hodin v hlavní oblastiDevět kreditních hodin v menším poliŠest hodin kreditu z jiného oddělení, než je místo, kde je student umístěn (kurzy uvedené v seznamu CE a jiné oddělení se v těchto šesti úvęrových hodinách nezapočítávají).Maximálně 30 kreditních kreditů (stupeň B nebo lepší).Veškeré práce musí být dokončeny do sedmi let od ukončení kandidatury.Všichni studenti musí absolvovat skupinu základních předmětů v jedné z následujících specializovaných oborů: Environmentální, Geotechnické, Strukturální, Dopravní a Vodní zdroje.... [-]
Spojené státy americké Postupim
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 - 7 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Clarkson University Graduate School

Na absolventské úrovni nabízí oddělení elektrotechniky a výpočetní techniky studijní programy vedoucí k filozofické doktorské práci v oboru elektrotechniky a výpočetní te ... [+]

Náš program

Na absolventské úrovni nabízí oddělení elektrotechniky a výpočetní techniky studijní programy vedoucí k filozofické doktorské práci v oboru elektrotechniky a výpočetní techniky. Clarksonova univerzita také nabízí off-campus Ph.D. možnost pomoci kvalifikovaným nerezidentským kandidátům na maturitu na Clarksonově univerzitě jako kandidáti na doktorské studium.

OsnovyPožadavky na titulMinimálně 90 kreditních hodin (za BS), které odpovídají minimálně třem akademickým rokům studia na plný úvazek, z nichž dvě musí mít bydliště u společnosti Clarkson. Magisterský titul může být přijat místo maximálně 30 kreditních hodin.Minimálně 6 kreditních hodin seminární práce.Minimální délka kurzu: celkem 39 kreditních hodin, 9 kreditů v menším oboru, 6 kreditních hodin mimo oddělení a 9 kreditních hodin při pobytu v Clarksonu. Nejméně 21 hodin kurzu by mělo být provedeno s oddělením pro elektrotechniku ​​a výpočetní techniku.Dizertační práce musí být předkládána a obhajována ústně před komisí pěti členů fakulty s nejméně jedním členem výboru, který je mimo oddělení poradce disertační práce.... [-]
Spojené státy americké Postupim
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 - 7 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Clarkson University Graduate School

Katedra informatiky nabízí doktor filozofie v informatice. Cílem tohoto programu je zvýšit základní znalosti studenta a poskytnout studentům poradenství a zkušenosti ve v ... [+]

Katedra informatiky nabízí doktor filozofie v informatice. Cílem tohoto programu je zvýšit základní znalosti studenta a poskytnout studentům poradenství a zkušenosti ve výzkumu. Student postgraduálního studia sleduje tyto cíle tím, že využije pokročilé kurzy, účastní se seminářů a provádí a podává zprávy o výzkumných projektech. Katedra poskytuje výhodu těsného osobního spojení mezi absolventy a fakultou, přičemž věnuje zvláštní pozornost individuálním potřebám a zájmům.

Kurikulum

Ph.D. v oboru informatiky může být dokončeno nejméně tři roky a nejvýše sedm let postgraduálního studia.

Základní požadavky na získání titulu zahrnují dokončení 90 kreditních hodin včetně minimálně 36 kreditů z přednášek, minimálně šest kreditních hodin ve výzkumných seminářích a originálního výzkumného projektu doktorské práce předložené jako písemná dizertační práce obhajovaná ústně a schválená pětičlenným výborem Ph.D. členové fakulty, z nichž nejméně čtyři jsou členy fakulty Clarkson.... [-]

Spojené státy americké Postupim
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 - 7 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině