Přečtěte si oficiální popis

Vysoká škola humanitních věd řeší globální výzvy a příležitosti související s fyzickými, behaviorálními a ekonomickými faktory ovlivňujícími zdraví a vývoj jednotlivců, rodin a komunit.

Naší vizí je vést akademii na národní úrovni prostřednictvím inovativních akademických a výzkumných programů, které připravují odborníky 21. století.

Oddělení rodiny a dětských věd

  • Programy zdůrazňují zdraví a rozvoj dětí a rodin prostřednictvím vzdělávání, výzkumu a služeb pro komunitu.
  • Profesní příležitosti v této oblasti vzrostly díky novým příležitostem, které vznikly v důsledku národního zaměření na blaho rodin a dětí.
  • Doktorský program v oboru Manželství a rodinná terapie je akreditován Komisí pro akreditaci vzdělávání v manželství a rodinné terapii.
  • Studenti mohou splnit požadavky, aby se stali certifikovaným pedagogem rodinného života, sponzorovaným Národní radou pro rodinné vztahy (NFCR).

Rodinné a dětské vědy jsou víc než jen práce s lidmi - snažíme se změnit jejich životy. Nabízíme studijní programy pro studenty bakalářského i postgraduálního studia, které se zaměřují na potřeby dětí, mládeže, dospělých a rodin po celou dobu života, se zvláštním zřetelem na ty ve složitých rodinách.

Výzkumná univerzita R1

FSU je jednou z pouhých 115 institucí klasifikovaných jako „Výzkumná univerzita R1… (nejvyšší výzkumná činnost)“ v Carnegieho klasifikaci vysokých škol.

Spolupráce

Interdisciplinární výzkumné prostředí umožňuje sdílené učení mezi disciplínami, fakultou a kohortami. Tento podnikatelský duch v rámci jednoho oddělení inspiruje zvědavost a optimalizuje výkon.

Zájmy fakulty

Vážený seznam fakult umožňuje studentům studovat témata s profesionálními vědci, kteří sdílejí jejich zájem.

Centra

Rodinný ústav

Florida State University Family Institute vytváří nové informace, školí odborníky a informuje tvůrce politik ohledně rodin na Floridě, v regionu a v národě.

Centrum pro lepší zdraví

Zaměření na vývoj a testování modelu vysokoškolského vzdělávání a komunitních programů zaměřených na řešení zdravotních rozdílů v nedostatečně obsluhovaných populacích.

Centrum pro pár

Doktorští studenti MFT jsou školeni v systémové nebo relační terapii. Po celý život existujeme v mnoha vztazích, které přímo a nepřímo ovlivňují naši pohodu.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

PhD

Florida State University - Department of Family and Child Sciences

Doktorský program Manželství a rodinná terapie (MFT) má dlouhou a bohatou historii. Program řeší rodinné procesy a empiricky podporované relační intervence pro dnešní roz ... [+]

Doktorský program Manželství a rodinná terapie (MFT) má dlouhou a bohatou historii. Program řeší rodinné procesy a empiricky podporované relační intervence pro dnešní rozmanité rodiny prostřednictvím zapojení do programového výzkumu a pokročilé klinické přípravy.

Náš důraz je kladen na poskytování školení nezbytného k tomu, aby se stal učencem, který je dobře vybaven pro akademické postavení, a zároveň rozšiřuje klinické zkušenosti. Program je navržen tak, aby produkoval vedoucí MFT, kteří investují do přispívání k vědeckým poznatkům prostřednictvím sofistikovaných výzkumných programů.

Program sňatku a rodinné terapie na Státní univerzitě na Floridě (FSU) je akreditován Komisí pro akreditaci vzdělávání v manželství a rodinné terapii (COAMFTE). FSU je akreditována jižním sdružením vysokých škol a škol, Komisí pro vysoké školy.... [-]

Spojené státy americké Tallahassee
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Florida State University - Department of Family and Child Sciences

V oboru Human Development and Family Science (HDFS) Ph.D. program, školíme studenty, aby se stali příští generací učenců, univerzitních fakult a výzkumných pracovníků. Na ... [+]

V oboru Human Development and Family Science (HDFS) Ph.D. program, školíme studenty, aby se stali příští generací učenců, univerzitních fakult a výzkumných pracovníků. Naši absolventi úspěšně získali pozice podle svého výběru v některých z předních akademických institucí v zemi.

Osnovy HDFS se zabývají relačním a rodinným procesem v současných rodinách, jako jsou soužití párů, rodiny rozvodu a nového sňatku, vojenské rodiny a pěstounské rodiny. Fakulta je známá mimo jiné i studiem přátelství dětí, dynamikou párů, intimním partnerským násilím, rodičovskými praktikami, rasovou socializací.

OsnovyPožadované základní kurzyHOE 6366 Výzkum osvědčených postupů v humanitních vědáchCHD 5617 Odborný rozvoj v FCSFAD 5481 vysokoškolské vzdělávání v rodinných vědáchFAD 5942 Garantované vyučováníCHD 6261 Teorie vývoje dítěteFAD 6436 Teorie rodinné vědyFAD 6930r Zvláštní témata v MFT: Family DiversityPožadovaný výzkum a statistikaMetody výzkumu CHD 5915FAD 5700 Aplikovaný výzkum v humanitních vědáchFAD 6935r Zvláštní témata ve FCS: Kvalitativní metody ve FCSFAD 5912r Garantovaný výzkumFAD 6917 Výzkumné metody v FCSFAD 8964r Předběžná doktorská zkouškaFAD 6980 Disertační práceFAD 8985r Dizertační zkouškaAnalytické voliče dat (příklady)COM 5317 Analýza obsahu ve výzkumu komunikaceEDF 5402 Adv. Témata v analýze variantních aplikací.EDF 5406 Aplikace s více proměnnými analýzamiEDF 5409 Kauzální modelováníEDF 5410 Aplikace neparametrických analýzMetody průzkumu SOW 6407STA 5179 Aplikovaná analýza přežitíSTA 5856 Časové řady a metody prognózováníVolitelné kurzy (příklady)CHD 5618 Vývoj a analýza politiky v FCSCHD 5266 Pokročilý vývoj dítěteCHD 5919 Psaní grantů v FCSFAD 5263 Pokročilá rodinná studiaČtení FAD 5900 v FCS (témata se liší)FAD 5906 řízené individuální studium (témata se liší)FAD 6930r Zvláštní témata v MFT: Intervenční výzkumFAD 6916 Výzkum výsledku v MFTVýcvik v oblasti... [-]
Spojené státy americké Tallahassee
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině