Přečtěte si oficiální popis

O nás

Georgia Southern University je největší a nejobsáhlejší centrum vysokoškolského vzdělávání na jih od Atlanty. S 141 studijními programy na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni byla Gruzie Southern označena za veřejnou instituci Carnegie Doctoral / R2 a slouží více než 26 400 studentům ze všech 50 států, Washington DC a Portorika, stejně jako 102 národů. Se třemi živými kampusy - kampusem Statesboro, kampusem Armstrong v Savannah a kampusem Liberty v Hinesville - Georgia Southern nabízí atraktivní prostředí kampusu, které podporuje učení, objev a osobní růst. Gruzie Southern je národní akreditované akademické programy připravit různé učence pro vedení a službu jako občané světa. Univerzita Gruzínského univerzitního systému se může pochlubit 200 plus studentskými organizacemi, vynikající atletikou divize I a nejmodernějšími rezidenčními sály a kampusem.

Od roku 1906 je puncem univerzity kultura angažovanosti, která překlenuje teorii s praxí, rozšiřuje učební prostředí i mimo třídu a podporuje růst a úspěch studentů. Ústředním posláním univerzity je snaha fakulty o dokonalost ve výuce a rozvoj úrodného studijního prostředí, jehož příkladem je bezplatná výměna nápadů, vysoká akademická očekávání a individuální odpovědnost za akademické výsledky. Fakulta, personál a studenti přijímají základní hodnoty vyjádřené prostřednictvím integrity, zdvořilosti, laskavosti, spolupráce a závazku k celoživotnímu učení, wellness a společenské odpovědnosti.

Tradice

Georgia Southern je univerzita bohatá na historii. Od jeho pokorných začátků jako First District A

Jedna univerzita. Tři areály.

Georgia Southern rozrostla na tři odlišné areály, které slouží potřebám jedné dynamické instituce. Campus Statesboro je 900 akrů gruzínského stylu, červených cihel historických budov a moderních moderních budov uprostřed borovic a dubů a domovů pro více než 20 000 studentů; Armstrong Campus v Savannah je 268-akr arboretum kampus jen několik minut od historického centra Savannah a domov pro asi 6 500 studentů; a moderní, state-of-the-art zařízení v Hinesville je zaměřena na místní a vojensko-přidružené studenty.

Military Friendly

Vojenská služba a podpora je pro Gruzie jižní časem uznávanou tradicí. Se dvěma hlavními vojenskými zařízeními v regionu byla univerzita vždy vítaným domovem vojáků, veteránů a studentských kadetů. Jako výsledek, GI Jobs časopis jmenoval Gruzie Jižní Military Friendly instituce pro sedm let v řadě. Kromě toho, Eagle Battalion, náš program ROTC je již dlouho zdrojem národního uznání, čtyřikrát získal prestižní MacArthur Award a vedl národ ve výrobě armádních sester.

Naše historie

Když první okresní zemědělství

Nyní v jeho druhém století služby, Gruzie jižní blízko k 27,000 studentům, víc než 2,000 fakulty a osazenstva, 141 programů studia na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni, a tři živé kampusy v Statesboro, Savannah, a Hinesville.

114626_114546_Campus.jpg

Areál Statesboro

Kampus Statesboro byl založen v roce 1906 jako škola pro výuku moderních zemědělských výrobních technik a dovedností při tvorbě domácích škol. První okres A

Následující desetiletí viděla další jméno a změny mise: k Gruzii učitelům vysoká škola v 1939 a Gruzie jižní vysoká škola v roce 1959. Pokračující program a fyzická expanze, včetně jednoho sedm-rok se táhnout, 1984-91 ve kterém zápis zdvojnásobil od jen přes 6,000 k více než 12,000 studentů, vedl k poslední transformaci v roce 1990 - k Georgia Southern University .

Armstrong Campus a Liberty Campus

V roce 1935, starosta Savannah Thomas Gamble založil Armstrong Campus - pak známý jak Armstrong Junior vysoká škola - aby pomohl stimulovat Savannah ekonomiku a zálohy příležitosti pro místní mládež, která nemohla si dovolit navštěvovat vysokou školu pryč od domova. Škola začala se 175 studenty a byla umístěna v historickém domě Armstrong na Bull Street na severním konci Forsyth Parku. V roce 1966, po obdržení čtyřletého statusu a 250-akrového daru od The Mills B. Lane Foundation a Donalda Livingstona, se Armstrong State College přestěhoval do svého současného umístění na rozšíření Abercorn v jihozápadní části Savannah.

Během příštích 30 let růstu, Armstrong přidal postgraduální programy v podnikání a vzdělávání a stal se Regionální zdravotnické profesní vzdělávací centrum. Růst instituce vyvrcholil v roce 1996 se statutem univerzity a novým názvem: Armstrong Atlantic State University. Jen o dva roky později, Armstrong spolupracoval s Georgem Southern a jiné USG instituce vytvořit Liberty centrum v Hinesville aby nabídl programy míry k aktivní službě a armádě veterána a jejich rodinám v oblasti. Liberty kraj je domov Fort Stewart, největší vojenská základna východ Mississippi.

Atletická dokonalost

Atletické programy Gruzie Southern mají dlouhou historii, která je bohatá na tradici zrozeného úspěchu. Univerzita nejenže vytvořila konferenční a národní šampiony, ale také posílila soukromou podporu do výrazně vylepšených zařízení - rozhodujících pro nábor a udržení špičkových sportovců.

Mezioborový atletický úspěch - včetně šesti národních šampionátů FCS (I-AA) ve fotbale - měl mocně pozitivní vliv na veřejnost a hrdost univerzity na fakultu, zaměstnance a studenty. Všechny sporty soutěží na nejvyšší úrovni NCAA s fotbalem, dříve FCS, vstup do FBS pozice na podzim 2014.

Regionální elektrárna

Gruzie jižní je nyní stát je největší a nejobsáhlejší univerzita jih Atlanty a je klasifikovaný jako doktorandský / výzkumná univerzita Carnegie nadací pro pokrok vyučování. Důraz na poskytování vracejících se veteránů získal na univerzitě „armádně přátelské“ označení sedmého ročníku v řadě Victory Media, vydavatelem časopisů GI Jobs, STEM Jobs a Military Spouse. Kiplinger jmenoval Georgia Southern „Top 100 Best Value“ a časopis Forbes jmenoval univerzitu mezi nejlepšími americkými nejlepšími středními zaměstnavateli pro rok 2018.

Je to vzrušující doba být součástí Eagle Nation! Vytváříme naši instituci na bázi dvou dynamických historických škol vyššího vzdělávání. Zaměřujeme se na úspěch studentů. Zaměřujeme se na praktické učení. Zaměřujeme se na úzké vztahy s fakultou a studenty a jsme zde, protože chceme ovlivnit naše komunity, náš region a náš stát.

114627_114547_Freedom-SweetheartCircle.jpg

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

PhD

Georgia Southern University

APA-akreditovaný doktorský program v klinické psychologii na Georgia Southern University (GS) je celodenní program, který nabízí studium, které vede k doktorátu stupně kl ... [+]

Doktor klinické psychologie, Psy.D. - Statesboro

Požadavky na titul: 114-124 hodin úvěru

Máme více než 900 vysokoškolských studentů vykonávajících bakalářské studium a více než 60 postgraduálních studentů zapsaných do magisterských nebo doktorských programů. Na bakalářské úrovni je v našem studijním areálu Statesboro zapsáno 700 studentů do bakalářského studia a 200 studentů v bakalářských nebo bakalářských studijních programech v našem Armstrong Campus v Savannah, což také nabízí certifikát v analýze aplikovaného chování.

Majors se učí základním znalostem psychologie, zkoumáním šířky terénního výzkumu prostřednictvím našich komplexních (Statesboro) nebo experimentálních (Armstrong) stupňů. Naše nová neurovědní dráha nabízí studentům BS v Armstrongu šanci pochopit souvislosti psychologie s biologií a chemií.... [-]

Spojené státy americké Statesboro
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Georgia Southern University

Ed.D. in Curriculum Studies at Georgia Southern University je interdisciplinární program, který zahrnuje širokou škálu úvah od ryze teoretických až po pragmatické otázky ... [+]

Curriculum Studies, Ed.D (Hybrid)

Statesboro Požadavky na studium: 66-78 (minimálně 66 kreditních hodin nad rámec magisterského studia včetně disertační práce, 60 kreditních hodin mimo magisterské studium)

Ed.D. in Curriculum Studies at Georgia Southern University je interdisciplinární program, který zahrnuje širokou škálu úvah od ryze teoretických až po pragmatické otázky designu a hodnocení.

Absolventi našeho programu jsou vybaveni znalostmi a dovednostmi, které jim umožňují být vůdci, kteří jsou schopni dělat etická a moudrá rozhodnutí v profesionálním prostředí, a také kompetentní vědci, kteří jsou schopni provádět nezávislý výzkum a hodnotit výzkumné projekty a vědecká tvorba.... [-]

Spojené státy americké Statesboro
Leden 2020
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině

Discover More at Georgia Southern

Faculty Spotlight: Dr. Sophie George

Adresa, 1. řádek
1332 Southern Drive
Statesboro, Gruzie, Spojené státy americké
Adresa, 1. řádek
11935 Abercorn Street
Savannah, Gruzie, Spojené státy americké
Adresa, 1. řádek
175 West Memorial Drive
Hinesville, Gruzie, Spojené státy americké