Humboldt International University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Humboldt International University se zavazuje sloužit celoživotnímu učení přes dálkové studium, Který je připravuje na společné globální znalosti. Existuje pět základních principů se řídíme:

 1. Odborná způsobilost, hodnoty a etiku, které umožňují absolventům zvládnout celou řadu disciplinárních znalostí a schopností, které jim pomohou aplikovat své znalosti v prostředí reálného světa a rozvinout celoživotní vzdělávání s cílem zlepšit jejich profese.
 2. Kritické myšlení a řešení problémů techniky, které pomáhají absolventi získávají schopnost identifikovat a vyhodnotit problémy, rozvíjet kritického myšlení, doporučit řešení implementovat změny a poté vyhodnotit výsledky.
 3. learning tým, který se zaměřuje na rozvoj schopnosti studentů vést týmy kombinací individuálních a skupinových schopností činnost zaměřená na podporu duševního a technického vzdělávání, jakož i poskytování ověření a zkoumání nových nápadů.
 4. Zapojit se do učebního procesu, jehož cílem je respektování lidské rozmanitosti a chovat se v tolerantním způsobem vůči kolegům a těch, kterým slouží takovým způsobem, který může komunikovat myšlenky v prostředí intelektuální otevřenosti.
 5. využití informací v nejrůznějších výzkumných kapacit prostřednictvím shromažďování, analyzování důvěryhodnost a správnost údajů shromážděných, bez ohledu na zdroj, při použití těchto informací k řešení problémů nebo podniknout kroky.

Distanční vzdělávání Životní prostředí

The Distanční vzdělávání Životní prostředí se skládá z Learning vzdělávací modul, Management System šikmá (synchronních a asynchronních platformy) a administrativní systém, Studenti mají přístup k systémům 365 dní v roce, 24 hodin denně. Pro přístup k univerzitní studenti distančního vzdělávání a instruktoři vyžadují počítačů s přístupem na internet. Studenti budou každý si své vlastní uživatelské jméno a heslo pro přístup k platformě. Vzdálenost školství životní nastaven pro maximální interakci mezi studenty a jejich instruktory.

Minimální požadavky na přístup k internetovému kurzy

Software

 • Počítač s jakýmkoliv druhem operačního systému, jako je Mac OS X, Windows XP nebo novější, Linux nebo Android
 • Internetový prohlížeč Safari, Internet Explorer 8x nebo vyšší, Microsoft hran, Mozilla Firefox nebo Google Chrome (jiné prohlížeče mohou fungovat, ale některé zdroje nemůže správně fungovat)
 • Přístup k internetu, vysokorychlostní připojení je doporučeno
 • Slovo software pro zpracování programu, například Microsoft Word nebo zápis z Apache OpenOffice
 • Adobe Acrobat Reader k otevření a uložení souborů PDF nebo jiný podobný prohlížeč PDF
 • software pro detekci virů, které musí být nainstalovány a udržovány v aktuálním stavu

Hardware

 • Desktop PC, tablet nebo laptop
 • CPU Procesor Dual Core nebo rychlejší
 • Paměť (RAM) 4 GB nebo více
 • Připojení k internetu Wifi nebo kabelové (přístup k internetu)
 • Webová kamera (1,3 megapixelů nebo více)
 • Tiskárna (volitelně)

Místa

USA online

Adresa, 1. řádek
4000 W Flagler ST
33134 USA online, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium