Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

Naše programy

The University of Cincinnati Carl H. Lindner College of Business opakovaně byl jmenován jedním z nejlepších obchodních škol ve Spojených státech ze zdrojů, jako je US News & World Report, Bloomberg BusinessWeek a The Princeton Review. Stejně jako je důležitější, byli jsme AACSB akreditované (čest vydělal jen 15% světových obchodních škol) od roku 1919. Nabízíme studentům celonárodně-zařadil MBA program, stejně jako osm specializované magisterské programy, z nichž šest bylo zařadil mezi 10 nejlepších programů ve Spojených státech. Náš MBA program byl nedávno zařazen # 1 ve Spojených státech na základě naší akademické kvalitě, umístění práce úspěchu a výuky dostupnost.

Naše programy kombinují transformační výuku ve třídě s reálného světa učení zkušeností. Naši studenti mají mnoho příležitostí k účasti na regionální, národní i globální případové soutěží, získají praktické zkušenosti při práci na projektech pro globální klienty, jako jsou Procter & Gamble, Kellogg a Citi a studia v zahraničí v Severní Americe, Jižní Americe, Evropě a Asie.

Vzhledem k tomu, specializace poskytuje příležitost pro vás skutečně zvládnout novou disciplínu a výrazně pohánět svou kariéru a vydělávat moc, nabízíme studentům možnost specializovat se jejich tituly s jedním z více než 20 postgraduálních certifikátů v rozmezí od funkčních oblastech, jako je marketing, finance a operace do interdisciplinárních tématech, jako je analytických údajů, inovace a podnikání.

NAŠE UMÍSTĚNÍ

The University of Cincinnati se nachází ve městě Cincinnati, Ohio, jednoho z největších obchodních centrech ve Spojených státech. Čtyři sta společností na seznamu Forbes 500 mají přítomnost v Cincinnati a město Cincinnati je doma k ředitelství více Fortune 500 společností na jednoho obyvatele než v New Yorku, Los Angeles nebo Chicagu. Ve skutečnosti, svět ústředí sedmi Fortune 500 společností jsou umístěny do 3 mil z University of Cincinnati areálu. Proto, že mnoho velkých společností jsou tak blízko naší škole, vedoucí pracovníci mají dostatek příležitostí k hodnocení přednášce v našich kurzů a navštěvovat naše různé akce na půdě univerzit a soutěže.

CNN Money nedávno jmenován Cincinnati jeden z Top 6 míst ve Spojených státech, jak začít podnikat a Forbes zařadil naše město jako 7. nejvyšším průměrným příjmem ve Spojených státech na základě životních nákladů. Mashable zařadil Cincinnati nejvíce společenský město ve Spojených státech, Movoto jej zařadil jeden z Top 10 nejchytřejších měst v zemi a časopisu Kiplinger zařadil Cincinnati svůj # 1 nejlepší sázka na „horkých míst“ a jeden z 10 největších měst ve Spojených stavy pro mladé dospělé.

Naše univerzita

The University of Cincinnati je domovem pro 44.000 studentů a naši absolventi v současné době bydlí ve všech padesáti státech a ve 125 zemích po celém světě. Více než 4000 zahraničních studentů navštěvoval University of Cincinnati v akademickém roce 2015-16 a naše univerzita byla nedávno zařadil # 5 nejvíce přívětivá univerzitu na světě International Student Barometer. Navíc, University of Cincinnati byl nedávno jmenován jedním z „nejkrásnějších světových kampusů“ podle časopisu Forbes.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

PhD

Carl H. Lindner College of Business, University of Cincinnati

The University of Cincinnati Lindner College of Business programu PhD je model, učňovského stylu, v němž se naši studenti učí historii a současný stav výzkumu v oblasti j ... [+]

Proč se zúčastnit University of Cincinnati doktorského programu?

The University of Cincinnati Lindner College of Business doktorského programu je model, učňovského styl, ve kterém se dozvíte o historii a současném stavu výzkumu v oblasti spojení, a poté provádět původní výzkum s cílem urychlit znalosti ve svém oboru, a přenést tyto znalosti s ostatními prostřednictvím výuky. Chcete-li zajistit, že dosažení těchto cílů jako doktoranda, začnete úzce spolupracovat s členy fakulty svůj první den v doktorském studijním programu University of Cincinnati.

Hlavním posláním University of Cincinnati Lindner College of Business doktorském studijním programu je vyškolit budoucí obchodní škole fakulty, kteří nejen učí v a napříč obory, ve kterých pracují, ale také předem znalosti v těchto disciplínách prostřednictvím vytváření a provádění původního výzkumu , To je hlavní důvod, proč jsou naše PhD absolventi pokračovat vyniknout při veřejných i soukromých obchodních škol po celých Spojených státech a po celém světě.... [-]

Spojené státy americké Cincinnati
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Masters of Applied Economics - Lindner College of Business

UC Human Resources Master's Degree

MS Marketing

University of Cincinnati Master of Business Analytics Student Video

Lindner Graduate Programs