Přečtěte si oficiální popis

Rutgersova škola managementu a pracovních vztahů (SMLR) je předním zdrojem odbornosti ve světě práce, budováním účinných a udržitelných organizací a měnícím se pracovním poměrem. Škola se skládá ze dvou oddělení, z nichž jedna se zaměřuje na všechny aspekty strategického řízení lidských zdrojů a druhá se věnuje sociálně-vědním oborům spojeným se studiem práce a pracovním poměrem - s fakultou z široké škály disciplinárních pozic.

Oddělení řízení lidských zdrojů je zaměřeno na všechny aspekty strategického řízení lidských zdrojů, včetně pochopení role lidských zdrojů při určování individuálního a organizačního úspěchu a řízení lidských zdrojů v globálním kontextu. Oddělení pracovních studií a pracovních vztahů studuje a učí o všech aspektech práce a pracovních vztazích, a zejména o tom, jak může kolektivní zastoupení a veřejná politika zlepšit blaho pracovníků.

Navíc SMLR poskytuje mnoho programů dalšího vzdělávání a certifikátů, které vyučují výzkumníci a experti na světové úrovni.

Dějiny

SMLR byl původně založen zákonem New Jersey v roce 1947 jako Ústav řízení a pracovních vztahů (IMLR). Stejně jako jeho protějšky, které byly vytvořeny současně v ostatních velkých průmyslových státech, byl Institut pověřen podporou nových forem spolupráce v oblasti práce a práce po industriálních nepokojích na konci druhé světové války. Oficiálně se stala školou na vlajkovém areálu Státní univerzity v New Jersey v New Brunswick / Piscataway v roce 1994. Klikněte zde a přečtěte si o historii pracovního vzdělání u Rutgers a IMLR.

Proč SMLR

SMLR poskytuje jedinečný vzdělávací zážitek, ve kterém můžete:

  • Učte se od vysoce citované a publikované fakulty.
  • Zažijte inovativní metody výuky.
  • Síť s lídry v oboru.
  • Získejte pracovní příležitosti.

Na první pohled

  • Studenti: 1 597 (hlavní a částečné studijní obory)
  • Fakulta: 50 (denní presenční)

Funkce

  • K dispozici jsou tři vysokoškolské studijní programy s různými zaměřeními, dva programy BA ve spolupráci se školami umění a vědy a program BS, který lze dokončit online. Zjistěte, které by vyhovovaly vašim potřebám a zájmům.
  • Škola nabízí dva vysoce respektované magisterské tituly: MHRM a MLER Fakulta také spravuje Ph.D. v průmyslových vztazích a lidských zdrojích, s absolventy na výzkumných a akademických pozicích.
  • Výzkum, který zkoumá a předjímá měnící se charakter pracoviště, je klíčovou složkou poslání školy.
  • Několik středisek a programů, které se zaměřují na vedoucí výzkum a zlepšování pracovní síly. Programy dalšího vzdělávání zahrnují vzdělání a výzkum v praxi (LEARN) a výkonné vzdělání Rutgers.110883_pexels-photo-1595391.jpeg
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

PhD

Rutgers University

SMLR je Ph.D. program v průmyslových vztazích a lidských zdrojích (IRHR) je interdisciplinární program, který kvalifikuje studenty pro zaměstnání jako vysokoškolské nebo ... [+]

SMLR je Ph.D. program v průmyslových vztazích a lidských zdrojích (IRHR) je interdisciplinární program, který kvalifikuje studenty pro zaměstnání jako vysokoškolské nebo univerzitní fakulty nebo výzkumné pozice. Program IRHR je určen lidem, kteří chtějí:

Studovat svět práce v naší dynamické globální ekonomice, včetně toho, jak pracovní vztahy ovlivňují organizace, pracovníky a společnostSpolupracujte s předními odborníky, kteří jsou mezinárodně uznávanými odborníky na širokou škálu témat v průmyslových vztazích a lidských zdrojíchStaňte se vedoucími učenci. Studenti se učí, jak navrhnout, provádět a zveřejňovat přísné výzkumy ve vědeckých časopisech, jako je Akademie správního časopisu, Akademie managementu, Revize průmyslových a pracovních vztahů, Průmyslové vztahy a Journal of Applied Psychology , mimo jiné.Rozvíjet pedagogické dovednosti tím, že pracujete jako asistenty výuky a učíte si vlastní kurzy.Cíle učení pro studentyDosáhnout výrazných schopností, stipendií, výzkumu a dovedností v oblasti vedení v oblasti pracovních vztahů a lidských zdrojůZapojte se a provádějte originální výzkumPřipravte se na to, abyste byli profesionály v kariérech, které vyžadují školení na nejvyšších úrovních společenských věd, které se zabývají otázkami týkajícími se pracovních vztahů a lidských zdrojůSpráva a přijetí... [-]
Spojené státy americké Piscataway Township
September 2019
Denní studium
Kombinované
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
94, Rockafeller Rd
08854 Piscataway Township, New Jersey, Spojené státy americké