The International University of Bio-Regenerative Sciences (IUBRS)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

IUBRS - Využití potenciálu člověka prostřednictvím nadřazeného vzdělávání a formování hodnot.

IUBRS, Mezinárodní univerzita bio-regeneračních věd, definuje Bio-regenerativní vědy jako odvětví biologie, které má obrovský potenciál v oblasti poskytování řešení pro zlepšení celkového zdraví lidstva. All-inclusive povaha biologie jako věda potřebuje více uznání pro její obor vědy; Lék.

Jak většina z nás ví, že starověké vědy o uzdravení, jako jsou starověké indické léčebné metody, staroegyptské léčivé metody nebo starověké řecké léčebné metody, abychom zmínili několik, všechny přispěly ke konvenční medicíně, kterou známe, uznáváme a důvěřujeme jí jako hlavní proud, alopatie nebo západní medicína. Tento lék nám roky sloužil při zvládání symptomatické léčby vedle preventivní medicíny.

Fakulta IUBRS šla o krok dále, aby řešila potřebu instituce vysokoškolského vzdělávání, která by poskytla platformu pro vznik specializované oblasti, jako jsou Bio-Regenerativní vědy, aby získala cestu, kterou by konvenční a běžná vzdělávací instituce jinak neudělala nebo ji později prozkoumala debatovat, zpochybňovat a konstruktivně budovat znalostní skupinu kolem bio-regeneračních věd.

Díky investorům-zakladatelům, kteří svěřili tuto cestu fakultě, aby tuto platformu dodali dalším kandidátům, tj. Studentům IUBRS, prozkoumat bio-regenerativní vědy dodržováním rámce kompetenčního vzdělávání (CBE) a vyhodnotit realistické měřitelné výsledky sladěné k cíli studentů spolu s rozvojovým cílem IUBRS BRS.Tato platforma vytvořená s cílem poskytnout studentům vzdělávací zkušenosti založené na kompetencích k dosažení institucionálního a osobního cíle takto:

Jak IUBRS rozvíjí znalostní skupinu pro kandidáty?

„Vzdělávání založené na kompetencích (CBE) je přístup k přípravě lékařů na praxi, který je zásadně orientován na schopnosti absolventů a je organizován kolem kompetencí odvozených z analýzy společenských a pacientských potřeb. Zdůrazňuje časově zaměřené školení a slibuje větší odpovědnost, flexibilitu a soustředění na žáky. “ - Frank, 2010.

Co je to bioregenerativní věda?

Bioregenerativní věda (BRS) je interdisciplinární odvětví (pole) biologické vědy, které zkoumá a vede dialogy o používání látek přírodního původu, přírodně se vyskytujících látek a produktů biotechnologického výstupu, zacílení na poškozené buňky, opravy a / nebo nahrazování poškozených tkání a orgány, jakož i působením prostřednictvím interference a stimulace biologických procesů na buněčné úrovni, což vede k obrácení biologického věku, obrácení patologických mechanismů, které jsou základem degenerace a aktivace opravných Pathways .

Místa

New Castle

Adresa, 1. řádek
3411, Silverside Road,
Tatnall Building #104 Street

19810 New Castle, Delaware, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: