The Wisdom School at Ubiquity University

Úvod

Read the Official Description

  • Budete chtít integrovat vnitřní a vnější aspekty svého bytí.

Moudrost škola vám nabízí možnost:

  • Být součástí pečující, podporující společenství.

Jak se Wisdom škola liší od ostatních vysokých škol?

Pokud si myslíte o své předchozí zkušenosti ve většině běžných škol, byli jste pravděpodobně vzdělaný zapamatovat si informace a vyjádřit sám sebe analyticky v testech a vysvědčení.

Z našeho pohledu je to důležité, ale nejsou dostatečné pro opravdové učení. Konvenční a prakticky výhradní důraz na intelektuální přísností je pouze jeden konec kontinua, která představuje skutečnou vzdělání.

Pravda učení také potřebuje vnitřní rozměr. Je potřeba tolik důraz na tělo, srdce a duše jako na mysli. Latinské educare slovo znamená "kreslení vpřed" a byl původně používán pro vzdělání pro to dobrý důvod. Kreslení tam, co je uvnitř je jádrem pravého učení. To je to, co Moudrost škola se snaží podnítit.

Doporučujeme našim studentům vybrat si pro sebe kurzy, které nejvíce zvyšují jejich osobní i profesní rozvoj. důsledně zjištěno, že nejlepší post-class papíry jsou ty, které zdůrazňují vztah mezi tím, co se učíte během vyučování a jak to ovlivňuje vaše osobní růst. Pouze v případě, že je růst duše, pouze tehdy, pokud existuje tolik přísnost zahrnující osobní obnovu protože je zde kolem přesnost intelektu, se učí transformační.

Tento důraz na integrální vztah mezi učení a osobního rozvoje je to, co z nás dělá moudrosti školu. To je důvod, proč sledujeme náš počet řádků zpátky do moudrosti škol starověku, která stejně jako Wisdom škola postgraduálního studia, bylo motivováno tím, že zlepší cestu duše k jeho nejplnější vyjádření lidského potenciálu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD » Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Doktor ministerstva (DMin) v angažované moudrosti

Campus forma Denní studium September 2019 Spojené státy americké USA Online

Program DMin zahrnuje 40 semestrálních kreditů plus disertační práci, která by měla být dokončena do pěti let od zahájení studie. Rozšíření pro různé osobní, rodinné a profesní důvody jsou povoleny. Uvědomujeme si, že všichni naši studenti jsou odborníci s četnými povinnostmi a povinnostmi a jsme připraveni pracovat s každým studentem, abychom zajistili dostatek času na dokončení studia a dizertační práce. [+]

Požadavky na přijetí

Studenti musí mít titul magisterského studia nebo jeho rovnocennost. Ekvivalence se skládá ze zdokumentovaného výcviku za bakalářským studiem, který odpovídá hodinám a požadavkům na magisterský titul.

Dokončená Ubiquity University Přihláška musí být podána u Úřadu přijímání.

Studenti jsou vyzýváni k tomu, aby patřili do akademické vědecké knihovny v oblasti, ve které žijí.Požadavky na titul

Program DMin zahrnuje 40 semestrálních kreditů plus disertační práci, která by měla být dokončena do pěti let od zahájení studie. Rozšíření pro různé osobní, rodinné a profesní důvody jsou povoleny. Uvědomujeme si, že všichni naši studenti jsou odborníci s četnými povinnostmi a povinnostmi a jsme připraveni pracovat s každým studentem, abychom zajistili dostatek času na dokončení studia a dizertační práce. Žádosti o pokračování musí být předloženy děkanovi doktorských studií, když student vyžaduje více času během pěti let.... [-]


PhD v moudrosti studií

Campus forma Denní studium September 2019 Spojené státy americké USA Online

Naše Ph.D. Stupně je nejpřísnější stupeň nabízíme, což vyžaduje dokončení 48 semestrálních úvěrů a formální obhajobě disertační práce v ústní zkoušky na závěr procesu disertační práce. [+]

Náš Ph.D. Stupeň je nejpřísnější stupeň nabízíme, což vyžaduje dokončení 48 semestrálních úvěrů a formální obhajobě disertační práce v ústní zkoušky na závěr procesu disertační práce.

Ph.D. Stupeň je obecně považován za titul za výzkum, a je typicky vyhledávány těmi, kteří usilují o dosažení co nejvyšší úrovně vědeckého bádání v určité oblasti zájmu. To vyžaduje rozsáhlý přehled literatury a disertace musí být originálním příspěvkem do oblasti šetření. Na Moudrost School of Graduate StudiesJsme také zdůrazňují potřebu jak hlavu a srdce ve stejné míře ve všech našich stupňů, včetně Ph.D. To je důležitý bod, protože hlava-heart kontinuum je klíčovým aspektem našeho přístupu k učení a je začleněn do všech našich programů. Všechny naše intensives, stejně jako všech našich studijních programů, vyzvat studenta k vyrovnání hlavy, srdce, tělo i duši. Ph.D. není výjimka, ale jeho hlavní příklad.... [-]


Contact
Adresa destinace
USA Online, US