The Wisdom School at Ubiquity University

Úvod

Read the Official Description

  • Budete chtít integrovat vnitřní a vnější aspekty svého bytí.

Moudrost škola vám nabízí možnost:

  • Být součástí pečující, podporující společenství.

Jak se Wisdom škola liší od ostatních vysokých škol?

Pokud si myslíte o své předchozí zkušenosti ve většině běžných škol, byli jste pravděpodobně vzdělaný zapamatovat si informace a vyjádřit sám sebe analyticky v testech a vysvědčení.

Z našeho pohledu je to důležité, ale nejsou dostatečné pro opravdové učení. Konvenční a prakticky výhradní důraz na intelektuální přísností je pouze jeden konec kontinua, která představuje skutečnou vzdělání.

Pravda učení také potřebuje vnitřní rozměr. Je potřeba tolik důraz na tělo, srdce a duše jako na mysli. Latinské educare slovo znamená "kreslení vpřed" a byl původně používán pro vzdělání pro to dobrý důvod. Kreslení tam, co je uvnitř je jádrem pravého učení. To je to, co Moudrost škola se snaží podnítit.

Doporučujeme našim studentům vybrat si pro sebe kurzy, které nejvíce zvyšují jejich osobní i profesní rozvoj. důsledně zjištěno, že nejlepší post-class papíry jsou ty, které zdůrazňují vztah mezi tím, co se učíte během vyučování a jak to ovlivňuje vaše osobní růst. Pouze v případě, že je růst duše, pouze tehdy, pokud existuje tolik přísnost zahrnující osobní obnovu protože je zde kolem přesnost intelektu, se učí transformační.

Tento důraz na integrální vztah mezi učení a osobního rozvoje je to, co z nás dělá moudrosti školu. To je důvod, proč sledujeme náš počet řádků zpátky do moudrosti škol starověku, která stejně jako Wisdom škola postgraduálního studia, bylo motivováno tím, že zlepší cestu duše k jeho nejplnější vyjádření lidského potenciálu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD » Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Lékař ministerstva (Dmin) v moudrosti studiích

Campus forma Denní studium September 2019 Spojené státy americké USA Online

DMIN Program zahrnuje 40 kreditů semestr plus disertační práce, která by měla být dokončena ve lhůtě pěti let od zahájení studie. Rozšíření pro celou řadu osobních, rodinných a profesních důvodů jsou povoleny. Jsme si vědomi, že všichni naši studenti jsou profesionálové s řadou povinností a odpovědností, a jsme připraveni spolupracovat s každým studentem, aby zajistily, že máte dost času dokončit studium a disertační práce. [+]

Přijímací Požadavky

1.. Student musí mít magisterský titul nebo jeho ekvivalenci. Ekvivalentní se skládá ze zdokumentovaných školících mimo bakalářským titulem, který je rovnocenný v hodinách a požadavků na míru pánů.

Vyplněný Ubiquity University Přijímací řízení Přihláška musí být podána u Úřadu přijímacího řízení.

Studenti jsou vedeni k patřit k akademické vědecké knihovny v oblasti, ve které žijí. Titul Požadavky

The Program DMIN zahrnuje 40 kreditů semestr plus disertační práce, která by měla být dokončena ve lhůtě pěti let od zahájení studie. Rozšíření pro celou řadu osobních, rodinných a profesních důvodů jsou povoleny. Jsme si vědomi, že všichni naši studenti jsou profesionálové s řadou povinností a odpovědností, a jsme připraveni spolupracovat s každým studentem, aby zajistily, že máte dost času dokončit studium a disertační práce. Žádosti o pokračování musí být předložen děkanovi doktorských studií, kdy student vyžaduje více času v průběhu pěti let.... [-]


PhD v moudrosti studií

Campus forma Denní studium September 2019 Spojené státy americké USA Online

Naše Ph.D. Stupně je nejpřísnější stupeň nabízíme, což vyžaduje dokončení 48 semestrálních úvěrů a formální obhajobě disertační práce v ústní zkoušky na závěr procesu disertační práce. [+]

Náš Ph.D. Stupeň je nejpřísnější stupeň nabízíme, což vyžaduje dokončení 48 semestrálních úvěrů a formální obhajobě disertační práce v ústní zkoušky na závěr procesu disertační práce.

Ph.D. Stupeň je obecně považován za titul za výzkum, a je typicky vyhledávány těmi, kteří usilují o dosažení co nejvyšší úrovně vědeckého bádání v určité oblasti zájmu. To vyžaduje rozsáhlý přehled literatury a disertace musí být originálním příspěvkem do oblasti šetření. Na Moudrost School of Graduate StudiesJsme také zdůrazňují potřebu jak hlavu a srdce ve stejné míře ve všech našich stupňů, včetně Ph.D. To je důležitý bod, protože hlava-heart kontinuum je klíčovým aspektem našeho přístupu k učení a je začleněn do všech našich programů. Všechny naše intensives, stejně jako všech našich studijních programů, vyzvat studenta k vyrovnání hlavy, srdce, tělo i duši. Ph.D. není výjimka, ale jeho hlavní příklad.... [-]


Contact
Adresa destinace
USA Online, US