Tulane University - Department of Chemical and Biomolecular Engineering

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Učit se. Objevit. Spolupracovat. Inovovat.

Program PhD v oboru chemického a biomolekulárního inženýrství (CBE) na Tulane University nabízí studentům vysokoškolské vzdělání, které je soustředěno kolem možnosti provádět různorodý, špičkový interdisciplinární výzkum pod úzkou mentorací členů naší fakulty.

Katedra se skládá z 13 členů fakulty s jedinečným zázemím a výzkumnými zájmy, od statistické mechaniky a termodynamiky po molekulární simulace, energii, životní prostředí a buněčné inženýrství. Naši postgraduální studenti pocházejí z celého světa. Současný poměr mezi fakultou a vysokoškolským studentem přibližně 3 umožňuje individualizovanou pozornost na pokrok každého studenta, což vede k osobní zkušenosti zde v Tulane.

Univerzita Tulane a katedra CBE nabízejí svým absolventům konkurenceschopné finanční balíčky včetně stipendijních stipendií a stipendií, velkorysých stipendií, školného a dotovaného zdravotního pojištění.

Dr. Julie Albert hovoří o vývoji nanostrukturovaných a mikrostrukturovaných polymerních materiálů

Mise

Posláním katedry chemického a biomolekulárního inženýrství je poskytovat programy nejvyšší kvality pro vzdělávání studentů na všech úrovních v principech a aplikacích chemického a biomolekulárního inženýrství v prostředí Tulane University. V rámci této mise studenti provádějí inovativní a vysoce kvalitní výzkum, který rozvíjí technická řešení aplikovaná na zdraví, energii a životní prostředí.

Výzkum

Naše výzkumné oblasti představují nové a vzrušující směry v chemickém inženýrství, zaměřené na témata pokročilých materiálů, biomolekulární inženýrství a nové environmentální technologie. Další informace o oblastech výzkumu naleznete na adrese https://sse.tulane.edu/cbe/research

Škola vědy a techniky generuje miliony výzkumných dolarů pro univerzitu, obhajuje příležitosti pro vysokoškolské studium a každoročně absolvuje největší počet doktorandů na Tulane.

Tulane Chemical and Biomolecular Engineering

O katedře chemického a biomolekulárního inženýrství

Oddělení je třetí ve Spojených státech a má své kořeny v průmyslové chemii. Dnes katedra pokračuje v silné tradici přísného učení spojené s radostí z objevování. Katedra si váží stipendia a snaží se poskytnout studentům všechny příležitosti k rozvoji jejich akademického potenciálu. Velikost třídy je malá a poměr studentů k fakultám na katedře je obvykle menší než 10: 1. Fakulta má politiku otevřených dveří a je přístupná studentům po celou dobu pracovního dne. Existují obrovské příležitosti pro vysokoškoláky k účasti na výzkumu, a fakulta podporuje a podporuje zapojení vysokoškoláků do výzkumu. Ústav má deset členů fakulty a udržuje intenzivní postgraduální výzkumný program vedoucí k doktorskému titulu.

Tulane Chemical and Biomolecular Engineering PhD Candidate

Místa

New Orleans

Adresa, 1. řádek
School of Science and Engineering,
201 Lindy Claiborne Boggs Center,
6823 St. Charles Avenue

LA 70118-5698 New Orleans, Louisiana, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium