Přečtěte si oficiální popis

Učit se. Objevit. Spolupracovat. Inovovat.

Program PhD v oboru chemického a biomolekulárního inženýrství (CBE) na Tulane University nabízí studentům vysokoškolské vzdělání, které je soustředěno kolem možnosti provádět různorodý, špičkový interdisciplinární výzkum pod úzkou mentorací členů naší fakulty.

Katedra se skládá z 13 členů fakulty s jedinečným zázemím a výzkumnými zájmy, od statistické mechaniky a termodynamiky po molekulární simulace, energii, životní prostředí a buněčné inženýrství. Naši postgraduální studenti pocházejí z celého světa. Současný poměr mezi fakultou a vysokoškolským studentem přibližně 3 umožňuje individualizovanou pozornost na pokrok každého studenta, což vede k osobní zkušenosti zde v Tulane.

Univerzita Tulane a katedra CBE nabízejí svým absolventům konkurenceschopné finanční balíčky včetně stipendijních stipendií a stipendií, velkorysých stipendií, školného a dotovaného zdravotního pojištění.

Dr. Julie Albert hovoří o vývoji nanostrukturovaných a mikrostrukturovaných polymerních materiálů

Mise

Posláním katedry chemického a biomolekulárního inženýrství je poskytovat programy nejvyšší kvality pro vzdělávání studentů na všech úrovních v principech a aplikacích chemického a biomolekulárního inženýrství v prostředí Tulane University. V rámci této mise studenti provádějí inovativní a vysoce kvalitní výzkum, který rozvíjí technická řešení aplikovaná na zdraví, energii a životní prostředí.

Výzkum

Naše výzkumné oblasti představují nové a vzrušující směry v chemickém inženýrství, zaměřené na témata pokročilých materiálů, biomolekulární inženýrství a nové environmentální technologie. Další informace o oblastech výzkumu naleznete na adrese https://sse.tulane.edu/cbe/research

Škola vědy a techniky generuje miliony výzkumných dolarů pro univerzitu, obhajuje příležitosti pro vysokoškolské studium a každoročně absolvuje největší počet doktorandů na Tulane.

Tulane Chemical and Biomolecular Engineering

O katedře chemického a biomolekulárního inženýrství

Oddělení je třetí ve Spojených státech a má své kořeny v průmyslové chemii. Dnes katedra pokračuje v silné tradici přísného učení spojené s radostí z objevování. Katedra si váží stipendia a snaží se poskytnout studentům všechny příležitosti k rozvoji jejich akademického potenciálu. Velikost třídy je malá a poměr studentů k fakultám na katedře je obvykle menší než 10: 1. Fakulta má politiku otevřených dveří a je přístupná studentům po celou dobu pracovního dne. Existují obrovské příležitosti pro vysokoškoláky k účasti na výzkumu, a fakulta podporuje a podporuje zapojení vysokoškoláků do výzkumu. Ústav má deset členů fakulty a udržuje intenzivní postgraduální výzkumný program vedoucí k doktorskému titulu.

Tulane Chemical and Biomolecular Engineering PhD Candidate

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

PhD

Tulane University - Department of Chemical and Biomolecular Engineering

Ph.D. titul vyžaduje, aby student dosáhl kritického porozumění základním vědeckým a inženýrským principům, které jsou základem jejich oboru zájmu. Dále musí student proká ... [+]

O oddělení

www.phdstudies.com/universities/USA/Tulane-University-Department-of-Chemical-and-Biomolecular-Engineering/

Doktor filozofie

Ph.D. titul vyžaduje, aby student dosáhl kritického porozumění základním vědeckým a inženýrským principům, které jsou základem jejich oboru zájmu. Dále musí student prokázat schopnost samostatně provádět intenzivní výzkumný projekt a dokumentovat své výsledky formou recenzovaných publikací, prezentací a závěrečné práce.

Požadavky na titul

Kandidáti na Ph.D. titul musí:

Absolvujte minimálně 48 kreditních hodin schválené práce na kurzu, včetně tří základních kurzů;Složit kvalifikační zkoušku;Předložit přijatelný prospekt disertační práce dizertační komisi;Původně přispět do oblasti chemického inženýrství formou disertační práce vhodné k publikaci; aObhajovat disertační práci během veřejné prezentace.... [-]
Spojené státy americké New Orleans
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
4 - 5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
School of Science and Engineering, 201 Lindy Claiborne Boggs Center, 6823 St. Charles Avenue
LA 70118-5698 New Orleans, Louisiana, Spojené státy americké