Unicaf University (MW)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Univerzita UNICAF na první pohled

Univerzita Unicaf je nezávislý, uznávaný univerzitní univerzita v Panamsku, který kombinuje nejlepší prvky mezinárodního vzdělávání a nabízí vysoce kvalitní mezinárodně uznávané kvalifikace.

Univerzita má pobočky a / nebo vzdělávací střediska v 9 různých zemích Afriky a je registrována a schválena Národní radou pro vysokoškolské vzdělávání (NCHE) v Malawi a Zambijským vysokoškolským úřadem (HEA).

Univerzita Unicaf sleduje vynikající výsledky v oblasti výuky, úspěchu studentů a spokojenosti v neustále se zlepšujícím akademickém prostředí. Cílem univerzity je stát se vedoucí univerzitou v subsaharské Africe, uznávanou za vynikající příspěvek k výuce, studiu a výzkumu.

Univerzitní kampusy Unicaf nabízí studentům příležitost získat velmi kvalitní mezinárodně uznávané kvalifikace za velmi nízké ceny. Univerzita Unicaf má za cíl nabídnout studentům šanci na posílení jejich znalostí a osobních dovedností, rozvíjet jejich kariéru a budovat životy, o kterých snoudí.

Univerzita Unicaf nabízí plně on-line programy, stejně jako programy nabízené prostřednictvím smíšeného učení v jednom ze svých kampusů a učebních center. Kromě toho na svých pobočkových oborech mají studenti možnost setkat se sami a využívat řadu služeb, jako je přístup k digitálním knihovnám, veřejné přednášky, semináře a řada společenských aktivit.

Univerzita využívá partnerství UNICAF s mezinárodně uznávanými univerzitami, jako je University of South Wales, Univerzita v Nikósii a Marymount Kalifornská univerzita, a nabízí konkurenceschopné mezinárodní akreditované studijní programy za přijatelné ceny. Studenti také těží z kurzů na univerzitě, které nabízí samotná univerzita Unicaf.

UNICAF je jedním z nejvhodnějších stipendijních programů. Program podporuje studenty, kteří mají bydliště v Africe, a poskytuje příležitosti k studiu na různá distanční studijní programy udělené evropskými, britskými a americkými univerzitami. V současné době UNICAF poskytuje stipendia na on-line programy nabízené University of South Wales ve Velké Británii, University of Nicosia v EU a Marymount Kalifornská univerzita v USA.

V posledních dvou desetiletích nabízejí naše přidružené instituce zahraniční studenty stipendia. Úspěšní studenti dokázali významně přispět k jejich domovským krajům na nejvyšší úrovni.

Štipendijní program UNICAF byl založen tak, aby nabídl nadaným nepříznivým studentům příležitost rozvíjet své vzdělání studováním mezinárodně uznávaných kvalifikací za mnohem nižší náklady.

Naše vize

Univerzita Unicaf usiluje o to, aby vedoucím přispěvatelem k excelence v oblasti terciárního vzdělávání a výzkumu v afrických zemích.

Naše mise

Pomáhat studentům stát se vzdělanými osobami, dosahovat jejich akademických a profesních cílů a převzít zodpovědné role v měnícím se světě globální vzájemné závislosti; podporovat výzkum a generování znalostí; být pro společnost prospěšná prostřednictvím šíření a uplatňování znalostí, jakož i prostřednictvím inovativních partnerství s institucemi podnikání a občanské společnosti.

Místa

New York

Adresa, 1. řádek
1745 Broadway
10019 New York, New York, Spojené státy americké

Athény

Adresa, 1. řádek
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

Athény, Centrální Atény, Řecko

Bukurešť

Adresa, 1. řádek
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

060754 Bukurešť, Bukurešť, Rumunsko

Londýn

Adresa, 1. řádek
Kemp House, 152 City Road
EC1V 2NX Londýn, Anglie, Spojené království

Káhira

Adresa, 1. řádek
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

Káhira, Káhira guvernér, Egypt

Accra

Adresa, 1. řádek
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road

AF 919 Accra, Větší region Accra, Ghana

Lilongwe

Adresa, 1. řádek
Unit 1 Shopers Mall (Opposite Fame & Shoprite), Area 4, Plot 67
Lilongwe, Centrální region, Malawi

Port Louis

Adresa, 1. řádek
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

Port Louis, Okres Port Louis, Mauricius

Nairobi

Adresa, 1. řádek
Nairobi, Nairobi County, Keňa

Lagos

Adresa, 1. řádek
10, Peace Avenue
Lagos, Lagos, Nigérie

Mogadišo

Adresa, 1. řádek
Km-4, Hodan Mogadishu
Mogadišo, Banaadir, Somálsko

Lusaka

Adresa, 1. řádek
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres
Lusaka, Provincie Lusaka, Zambie

Irbid

Adresa, 1. řádek
Jordan-Irbid
Irbid, Irbidní guvernér, Jordánsko

Kypr online

Adresa, 1. řádek
Kypr online, Kypr

Lilongwe

Adresa, 1. řádek
Unit 1 Shoppers Mall (Opposite Fame & Shoprite),
Area 4,
Plot 67 Lilongwe

Lilongwe, Centrální region, Malawi