Přečtěte si oficiální popis

Jsme Mavericks

Vzdělávací vůdce v srdci prosperující oblasti severního Texasu, University of Texas v Arlingtonu rozvíjí mysli v prostředí, které oceňuje dokonalost, vynalézavost a rozmanitost. UTA je zaměřena na vytváření celoživotních studentů a kritických myslitelů v oblasti poptávky po našem regionu a národě.


Univerzita rozlišování

UTA je rostoucí síla společnosti Carnegie Research-1 "nejvyšší výzkumná činnost", která se zavázala k objevům zvyšujícím život, inovativní instrukci a péči o komunitní angažmá.

Dokonalost a úspěch se opírá na University of Texas v Arlingtonu. Naše vysoce hodnocené akademické programy přitahují nejlepší a nejjasnější učence z celého světa a naše fakulty a studenti trvale získají národní a mezinárodní uznání za své úspěchy. Šířka a hloubka těchto ocenění zdůrazňuje status UTA ​​jako přední místo pro intelektuální zájmy a hnací sílu pozitivních změn.


Vysokoškolské hodnocení

 • UTA byla udělena označení R-1: Nejvyšší výzkumná činnost pro doktorské univerzity podle klasifikace institucí vysokoškolského vzdělávání Carnegie, což je konečný seznam nejvyšších doktorských výzkumných univerzit ve Spojených státech. To dává univerzitu do elitní skupiny 115 institucí, včetně Harvard, MIT a Johns Hopkins.
 • Americké zprávy
 • Americké zprávy
 • Podle časopisu Military Times má UTA číslo 12 na seznamu "Nejlepší pro veterány: koleje" v roce 2018, nejvyšší z každé čtyřleté univerzity v Texasu.
 • UTA je č. 9 univerzitou "Vojenský přívětivý" pro rok 2018 společností Victory Media, která hodnotí vysokoškolské instituce pro vystavování vedoucích postupů při náboru a podpoře postvalentních studentů.
 • Univerzita vyskočila 16 bodů na celostátní úrovni a tři místa na celém světě v roce 2018-19 Centrum pro hodnocení světových univerzit. UTA se umístila na 150. místě a 558. na světě.
 • Princetonský posudek s názvem UTA jako jeden z "Best of the West" v jeho 2019 Best Colleges: Region podle krajů žebříčku.
 • Diverse: Problematika vysokoškolského vzdělávání řadí UTA mezi špičkové univerzity v zemi za udělení diplomu menšinovým studentům. Pro rok 2017, UTA byla č. 1 v Texasu pro bakalářské a magisterské tituly udělené afroamerickým studentům, č. 1 v severním Texasu a č. 12 v zemi pro magisterské tituly udělené studentům hispánských absolventů, č. 1 v severním Texasu a č. 18 v zemi pro bakalářské tituly udělené studentům hispánské, č. 1 v severním Texasu a č. 2 v Texasu pro magisterské tituly udělené všem minoritním studentům a č. 21 v zemi pro bakalářské a magisterské tituly udělené všem studentům menšin.
 • Společnost College Factual zařadila UTA do špičkových 15 procent amerických vysokých škol a univerzit, aby získala vstřícnost vůči veteránům. Pořadí se zakládá na vzdělávacích výsledcích veteránů, studentů vojenských aktivit a jejich rodin.
 • Vojenské pokročilé vzdělávání
 • Časopis Winds of Change pojmenoval UTA na svém 2017-18 seznamu nejlepších 200 škol pro studenta domorodých Američanů, kteří absolvovali STEM, třetího po sobě jdoucího roku to bylo uznáno.
 • UTA je č. 9 na hodnocení "50 nejlepších vysokých škol pro vzdělávání dospělých" v hodnotě 2017-18.
 • Forbes se umístil na UTA č. 191 na svém seznamu 2018 Best Value Colleges.
 • UTA byla jmenována jednou z časopisů "Nejlepší školy pro Latinos" od časopisu Latino Leaders.
 • Zpráva od Brookings Institution řadí Texas University v Arlingtonu mezi špičkové veřejné univerzity v poskytování vysoce kvalitního vysokoškolského vzdělání studentům ze všech úrovní příjmu.
 • Sdružení pro ženy v matematice ocenilo kapitolu studenta AWM UTA v roce 2017 se svou inaugurační národní cenou za fundraising a udržitelnost.
 • V roce 2018 byl UTA jmenován jednou z nejlepších on-line vysokých škol pro netradiční studenty OnlineColleges.com. Došlo k číslu 8 v seznamu.
 • UTA byla v roce 2017 zařazena mezi špičkové "Cool školy" národa Sierry, národního časopisu klubu Sierra. Sierra každoročně vyhodnocuje školy na širokém spektru ukazatelů udržitelnosti, včetně dopravy, odstraňování odpadů, inovací v oblasti energetiky, potravin a školního areálu.
 • Americký institut stavební inženýrské inženýrské institutu ocenil kapitolu absolventského studijního programu UCE v roce 2017.
 • Hispanic Network Magazine zařadil UTA mezi národy Best of the Best Schools v roce 2017.
 • UTA byl určen pro kampaň Carnegie Community Engaged Campus Carnegie 2010-2020 Carnegie Foundation for the Advancement of Education pro službu pro komunitu a systém veřejných škol.
 • Princeton Review zahrnoval UTA na svém seznamu "The Best 381 Colleges: 2017 Edition".
 • Společnost ValueColleges.com zařadila UTA mezi špičkové 50 nejlepších postgraduálních škol pro rok 2017. Hodnotitelé uvedli, že umístění UTA dává studentům přístup k jednomu z předních ekonomických center.
 • Centrum pro hodnocení světových univerzit umístilo UTA na č. 166 ve Spojených státech na svém seznamu z roku 2017. Toto je nárůst z počtu 175 v roce 2016, 185 v roce 2015 a 196 v roce 2014.
 • UTA přišla na 36. místě v "Životním pilíři" časopisu Wall Street Journal / Times Higher Education College v roce 2017. Pilíř zvažuje složení studentského orgánu v každém kampusu a pomáhá studentům pochopit, zda se ocitnou v různorodých, podpůrných, a inkluzivní prostředí, zatímco jsou na vysoké škole.
 • UTA se umístila na č. 1 v Texasu a č. 49 v národním seznamu amerických nejlepších čtyřletých vysokých škol pro dospělé studenty z roku 2017 Washington Monthly. Časopis si vybral koleje na základě údajů z průzkumu Integrovaného systému postsekundárního vzdělávání a jejich databáze College Scorecard.
 • Hodnota ValueColleges.com zařadila UTA č. 42 do svého seznamu nejlepších hodnotových absolventských škol v roce 2017.
 • Times Higher Education zařadil UTA č. 126 do svého seznamu nejlepších univerzit ve Spojených státech pro rok 2018.
 • UTA má číslo 141 v americké zprávě
 • Americké zprávy
 • UTA je jedním z pouhých 63 institucí celostátně jmenovaných Phi Theta Kappa v roce 2017 Transfer Honor Roll, který uznává špičkovou kvalitu v kolejích Transfer Pathways .
 • UTA se umístila na č. 8 v Best College of ValueColleges.com v Texasu.

Nejmodernější školní areál v srdci severního Texasu

S rostoucím počtem obyvatel kampusu se UTA stala univerzitou první volby pro studenty, kteří hledají živé zkušenosti z vysokých škol. Naši studenti se účastní robustního sběru aktivit, které je připravují, aby se staly novou generací vůdců.

Vybavení

Více zdrojů. Menší konkurence.

Máme některé z nejneuvěřitelnějších učebních prostředí v University of Texas System. A studenti, kteří sem přijdou, si brzy uvědomí, že skutečně mají přístup k tomu všemu. Od umělců, kteří zobrazují svou práci v galerii v UTA k budoucím sestrám reagujícím na mimořádné události v naší nemocnici Smart, mají naši studenti možnost pracovat na prostorech, které rozostří hranici mezi světem, ve kterém se učí, a tím, .


Naši absolventi dělají historii

Přibližně 65 procent univerzitních 210 000 absolventů žije v severním Texasu a přispívá k našemu ročnímu hospodářskému dopadu ve výši 12,8 miliardy dolarů v regionu.


Naše vedení

Připojujeme studenty k jejich kariéře. Posílíme naši schopnost usilovat o své zájmy. A dodáváme světu nové nápady a rozhodný talent. To, co dělá všechny tyto věci možné, je naše silná ústřední organizace, která působí efektivně, srozumitelně a bezúhonně.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

PhD

University of Texas Arlington

Oddělení nabízí doktorát filozofie (Ph.D.) v chemii, který je navržen tak, aby lépe připravit doktorské chemiků na úrovni, aby si mohli vychutnat produktivní kariéru v pr ... [+]

Oddělení nabízí doktorát filozofie (Ph.D.) v chemii, který je navržen tak, aby lépe připravit doktorské chemiků na úrovni, aby si mohli vychutnat produktivní kariéru v průmyslových laboratořích, výzkumných nadacích nebo akademických institucích. Kromě tradičních Ph.D. Tento program vyžaduje, aby student získal pracovní znalosti o typu výzkumu prováděného v průmyslu a o omezeních (jak praktických, tak filozofických), v nichž se provádí.

K tomu, aby se usnadnilo, je každý student povinen strávit jeden semestr v praxi v průmyslové nebo vládní výzkumné laboratoři. Tato stáž získává pro studenta oddělení a je vynaloženo veškeré úsilí, aby odpovídal typu práce a společnosti se zájmy studentů. Jedná se o důležitou součást výcviku studenta, který také může otevřít cestu pro budoucí zaměstnání. Pokud má student již zkušenost s průmyslovým výzkumem, může být tento požadavek na stáž zrušen, pokud si to žádá.... [-]

Spojené státy americké Arlington
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Texas Arlington

Ministerstvo financí a nemovitostí připouští kohortní skupinu doktorských studentů v oblasti financí v podzimním semestru každého alternativního roku. Velikost šarže závi ... [+]

Oddělení financí přijímá žádosti o nové studenty na podzim roku 2019. Předčasná lhůta pro podání žádosti je 15. ledna 2019.

Ministerstvo financí a nemovitostí připouští kohortní skupinu doktorských studentů v oblasti financí v podzimním semestru každého alternativního roku. Velikost šarže závisí na financování, stejně jako na konkurenčním souboru uchazečů. Studenti absolvují předem stanovené kurzy ve větších a podpůrných oborech přibližně dva roky, po nichž následuje písemná a ústní celková zkouška.

Oddělení financí a nemovitostí v UTA je odhodláno poskytovat jeden z nejkvalitnějších finančních programů v Texasu. Nachází se v centru Dallas / FortWorth Metroplex, UTA se nachází uprostřed dynamického trhu práce. Katedra financí a nemovitostí na UTA má deset prezenční fakulty. Oddělení nabízí úplné doplnění tříd v podnikových financích, investicích, finančních institucích a kapitálových trzích a mezinárodních financích. Příležitost existuje pro studenty, aby se účastnili finančního průmyslu prostřednictvím stáží a zaměstnání na částečný úvazek a zároveň pokračují v podnikovém vzdělávání. Firmy zaměstnávající studenty financí se zaměřují na řadu otázek, včetně manažerského financování, bankovnictví, investic, zprostředkování, mezinárodních peněžních trhů, pojištění, osobního finančního plánování a hypotečních aktivit. Firmy, které nabízejí studenty nemovitostí, se zaměřují na témata jako environmentální poradenství, daň z nemovitostí, investiční poradenství, vývoj a správa nemovitostí, financování nemovitostí, hypoteční bankovnictví, oceňování a ocenění, analýza lokalizace lokality a syndikace. Organizace studijních oborů se řadí mezi špičkové studentské organizace v zemi a jsou umístěny na celostátní úrovni.... [-]

Spojené státy americké Arlington
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Texas Arlington

Cílem postgraduálního programu ve stavebnictví je připravit studenty na další odborný a vědecký vývoj v souladu s jejich technickými zájmy. Studenti s pomocí fakultního p ... [+]

Cílem postgraduálního programu ve stavebnictví je připravit studenty na další odborný a vědecký vývoj v souladu s jejich technickými zájmy. Studenti s pomocí fakultního poradce ve své oblasti zájmu plánují své studijní programy v jedné z technických oblastí stavebního inženýrství.

Výsledky učeníZákladní znalosti: Absolventi budou mít ve svém oboru specializace v rámci svého oboru Civil Engineering Program (CEP) hluboké základní a aplikované znalosti.Nezávislé schopnosti: Absolventi budou mít možnost provádět rozsáhlou nezávislou a originální výzkumnou studii, která zahrnuje shromažďování informací, získání znalostí o procesu akademického nebo komerčního využití výsledků výzkumu, prokazující pochopení současných výzkumných otázek, efektivní řízení projektů, syntéza a hodnocení a vhodné šíření výsledků výzkumu.Kritické myšlení: absolventi budou mít hlubokou schopnost kritizovat a syntetizovat literaturu, přezkoumat výsledky a aplikovat znalosti získané z literatury o vývoj nových myšlenek, navrhovat a vyhodnocovat vědecké výzkumy a hodnotit, interpretovat a porozumět údajům týkajícím se jejich specializované oblasti jejich zájmové oblasti CEP.Pokročilé znalosti: Absolventi prokáží hluboké zvládnutí předmětu na hlubší teoretické a aplikované úrovni, která překračuje základní poznatky získané v průběhu vysokoškolského studia a znalosti vyšší úrovně získané v kurzu magisterského stupně.Efektivní komunikace: Absolventi budou mít schopnost vytvářet souvislé argumenty a jasně formulovat nápady pro publikum prostřednictvím různých technik, konstruktivně bránit výsledky výzkumu, ospravedlnit jejich výzkum profesí a podporovat veřejné porozumění jejich oblastem výzkumu.Profesionální rozvoj: Student absolvující doktorský titul ve stavebnictví by měl projevit zájem o celoživotní učení prostřednictvím získání odborných licencí a získání hodin odborného rozvoje účastí na konferencích, vysokých školách, krátkých kurzech a seminářích, vedení seminářů, a publikování.Oblasti výzkumu... [-]
Spojené státy americké Arlington
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Texas Arlington

Program postgraduálního studia poskytuje příležitosti pro profesní rozvoj v takových formách, jako jsou výukové kurzy ke zvýšení odborné způsobilosti v oblastech strojíre ... [+]

Program postgraduálního studia poskytuje příležitosti pro profesní rozvoj v takových formách, jako jsou: výukové kurzy ke zvýšení technické způsobilosti v oblastech strojírenské praxe; školení prostřednictvím různých zkušeností s návrhem, vývojem, výzkumem, experimentováním a / nebo analýzou ve společném úsilí s fakultou a vrstevníky; specializované studium vyžadované pro vstup do profesních oborů spojených s disciplínou strojírenství; individuální studium s vedením pod vedením fakulty; a podporovat kurzy pro programy vedoucí k profesní dráze, které vyžadují interdisciplinární kompetence.

Student s podporou fakultního poradce plánuje program, který bude v souladu s jeho technickými zájmy a dostupnými zařízeními a nabídkami kurzů. Typicky jsou programy klasifikovány jako:... [-]

Spojené státy americké Arlington
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Texas Arlington

Cílem Ph.D. v oboru Business Administration se zaměřením na informační systémy je rozvíjet učence se schopností učit a provádět nezávislý výzkum. Hlavním důrazem v našem ... [+]

Oddělení informačních systémů přijímá žádosti o nové studenty na jaro roku 2019 a na podzim roku 2018. Časová lhůta pro podání žádosti o jaro je 31. října 2018. 15. ledna 2018 je časová lhůta pro podání přihlášek na podzim.

Cílem Ph.D. v oboru Business Administration se zaměřením na informační systémy je rozvíjet učence se schopností učit a provádět nezávislý výzkum. Hlavním důrazem v našem programu je nabídnout školení v oblasti vědeckého výzkumu. Toho je dosaženo kombinací přísných studijních prací a výzkumných činností. Kurz poskytuje základní znalosti v různých oblastech informačních systémů a nabízí pohledy na výzkumná témata, která jsou zajímavá pro vědce informačního systému. Zahrnuje také kurzy metodologie výzkumu a techniky analýzy dat. Studenti úzce spolupracují s našimi světově uznávanými členy fakulty na individuálních základech na výzkumných projektech, které mají široký dopad na průmysl a ekonomiku. Studenti se vyzývají, aby prezentovali své výsledky výzkumu na konferencích a publikovali své poznatky v časopisech. Studenti mají možnost získat učební zkušenosti tím, že samostatně vyučují jednu nebo více tříd.... [-]

Spojené státy americké Arlington
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Texas Arlington

Nabídka kurzů poskytuje studentovi příležitost rozšířit a zintenzívnit své znalosti v řadě oblastí elektrotechniky. Student může s pomocí fakultního poradce naplánovat pr ... [+]

Nabídka kurzů poskytuje studentovi příležitost rozšířit a zintenzívnit své znalosti v řadě oblastí elektrotechniky. Student může s pomocí fakultního poradce naplánovat program v některém z mnoha oborů specializace v elektrotechnice nebo z nabídek příbuzných oddělení vědy a inženýrství.

Absolvent studia a výzkum se nabízí v oblastech:

Digitální a mikroprocesorové / řídící systémy: procesory digitálních signálů, vestavěné mikrokontroléry, mikroprocesory, pokročilé mikroprocesorové systémySolid State zařízení, obvody a systémy: teorie polovodičů, mikrovlnné zařízení a obvody, analogová elektronika.Systémy a řízení: systémy, řízení, výroba, diskrétní řízení událostí, neurální a fuzzy řízení, nelineární moderní řízení, biomedicínské zpracování signálů a přístrojové vybaveníElektromagnetické pole a aplikace: dálkové snímání, elektromagnetické pole, rozmnožování, rozptyl, záření a mikrovlnné systémy.Digitální zpracování signálu a obrazu: Vize, neuronové sítě, statistické zpracování signálů, nelineární zpracování obrazu, virtuální prototypování a virtuální prostředí.Telekomunikační a informační systémy: systémy přenosu informací a komunikacePower Systems: Efektivní provoz, generace, přenos, distribuce, deregulaceOptické přístroje a systémy: optika, elektrooptika, difraktivní optika, nelineární optika a laseryNanotechnologie a MEMS - materiály a zařízení: kvantová elektronická zařízení, polovodičové povrchy a rozhraní, jednosměrná elektronová zařízení, snímače a detektory, uhlíkové nanotrubičky, hluk a spolehlivost v nanoelektronických zařízeních, mikroaktutory, RF MEMS, elektronika polymerů a nanofotonikaSystémy obnovitelné energie a technologie vozidel: inženýrství výkonové elektroniky, pohony motorů, systémy obnovitelných zdrojů energie, integrace do sítě a silová konstrukce vozidel... [-]
Spojené státy americké Arlington
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Texas Arlington

Cílem absolventské práce ve fyzice je připravit studenta na další odborný a vědecký vývoj jako fyzik. Program Doktor filozofie fyziky a aplikované fyziky kombinuje tradič ... [+]

Cílem absolventské práce ve fyzice je připravit studenta na další odborný a vědecký vývoj jako fyzik. Fyzikální magisterské studijní programy jsou navrženy tak, aby poskytovaly studentovi vyspělé vzdělání ve všech základních oblastech fyziky prostřednictvím formálních kurzů a možností určitého stupně specializace nebo účasti na původním výzkumu v jedné z nejrůznějších projektů řízených fakultou. Program Doktor filozofie fyziky a aplikované fyziky kombinuje tradiční prvky vědeckého doktorského programu s kurzy specificky aplikovaných témat a praxe v technologickém prostředí. Je navržen tak, aby poskytoval vysoce kvalifikované odborníky se širokou perspektivou předmětu, který je může stejně dobře připravovat na kariéru v akademických nebo ve vládních nebo průmyslových laboratořích.... [-]

Spojené státy americké Arlington
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Texas Arlington

Cílem programu postgraduálního studia v oboru informatiky je usnadnit studentovi pokračující odborný a vědecký rozvoj. Doktorské filozofie (Ph.D.) programy jsou navrženy ... [+]

Cílem programu postgraduálního studia v oboru informatiky je usnadnit studentovi pokračující odborný a vědecký rozvoj. Doktorské filozofie (Ph.D.) programy jsou navrženy tak, aby připravily studenta na výzkum a vývoj v oblasti koncentrace.

Typické oblasti koncentrace zahrnují:

Počítačové systémy: paralelní zpracování, řízení kvality služeb a řízení zdrojů v distribuovaných systémech, plánování a vyvažování zatížení pro paralelní a distribuované systémy, nástroje pro paralelní programování, vyhodnocování výkonu, výpočet odolnosti proti chybám, propojovací sítě, multimediální systémy, reálné časové systémy, návrh paměťového systému;Inteligentní systémy: neuronové sítě, strojové učení, plánování, vědecká vizualizace, rozpoznávání vzorů, zpracování přirozeného jazyka, multi-agenta prostředí, podpora rozhodování;Softwarové inženýrství: požadavky na inženýrství, přírůstkové dodávky, koncepční modelování, techniky založené na scénářích, formální specifikace, objektově orientované softwarové inženýrství, metodiky návrhu, testování softwaru, údržba softwaru, re-engineering softwaru, softwarové procesy, systémy v reálném čase;Databáze: časové databáze, objektově orientované databáze, databázové modely a jazyky, distribuované databázové systémy, indexační a hashovací techniky, konceptuální modelování, bezpečnost dat, logika a databáze, optimalizace dotazů, teorie relačního návrhu, uživatelská rozhraní, datové úložiště.Komunikace: sítě, bezdrátová komunikace, distribuované výpočty, mobilní výpočetní systémy, multimediální systémy.... [-]
Spojené státy americké Arlington
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Texas Arlington

Program postgraduálního studia v oboru průmyslového inženýrství je navržen tak, aby poskytoval studentům základní znalosti v různých oblastech průmyslového inženýrství as ... [+]

Program postgraduálního studia v oboru průmyslového inženýrství je navržen tak, aby poskytoval studentům základní znalosti v různých oblastech průmyslového inženýrství as příležitostí k zdůraznění v určité oblasti. Student, který se uchází o doktorský titul, se může specializovat na jakoukoli oblast průmyslových inženýrů, jako je Všeobecné průmyslové inženýrství, Operační výzkum a aplikovaná statistika, Výrobní systémy, Logistika, Podnikové systémy, Podnikové řízení a Ergonomie.

Doktor filozofie (Ph.D.) v průmyslovém inženýrství je nejvyšší stupeň, který nabízí oddělení IMSE. K udělení Ph.D. musí student prokázat jak vynikající stipendium, tak schopnost provést originální výzkum. Dvě základní požadavky spočívají v tom, že student:... [-]

Spojené státy americké Arlington
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Texas Arlington

Ph.D. je výzkumný titul. Věříme, že ti, kteří obdrží doktorát z manažerského oddělení by měli být talentovaní a nadšeni z organizačních vědců. Měli by být schopni kritick ... [+]

Oddělení řízení přijme žádosti o nové studenty na podzim roku 2018. Předčasná lhůta pro podání žádosti je 15. ledna 2018.

Ph.D. je výzkumný titul. Věříme, že ti, kteří obdrží doktorát z manažerského oddělení by měli být talentovaní a nadšeni z organizačních vědců. Měli by být schopni kriticky vyhodnotit stávající výzkum, překládat a šířit výzkumné znalosti svým studentům a jejich komunitám a provádět vlastní výzkum - doplněním toho, co známe a co děláme v manažerské disciplíně. Proto studenti, jejichž hlavní oblastí řízení je, dostávají značný výcvik orientovaný na výzkum.

Primární forma výcviku probíhá v individuálních pracovních vztazích. Ph.D. studenti jsou povzbuzováni, aby úzce spolupracovali s členy fakulty na současných výzkumných projektech, z nichž jsou společně zpracovávány a publikovány v oboru. Naše fakulta se zavázala k interaktivním interakcím mezi studenty a fakultami, které často vedou k dlouhodobějším výzkumným partnerstvím.... [-]

Spojené státy americké Arlington
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Turn it up